Monopoly Polska – wielkie głosowanie

MonopolyW 2008 roku firma Hasbro przed wydaniem nowej edycji gry Monopoly postanowiła urządzić głosowanie w Internecie na miasta, które dostaną się na listę. W ten sposób na międzynarodowej planszy pojawiła się Gdynia.

Natomiast od 20 lutego mamy możliwość na wybór miast do wersji krajowej Monopoly. Głosowanie potrwa do 20 marca. Oddawać głosy możemy codziennie (wskazane) na 1 z 60 miast głównych. Dodatkowo, wzorem z poprzedniego głosowania, wprowadzono Dziką Kartę, które może otrzymać dowolne polskie miasto.

Na planszę trafi 20 miast z głównej listy oraz 2 miasta z Dziką Kartą. Monopoly Polska będziemy mogli kupić po wakacjach. Na pewno jest to dobra forma promocji gry, ale również zabawy i rywalizacji. Mi osobiście trudno wybrać 1 miasto z listy, dlatego codziennie wybiorę innego faworyta.

Dlaczego promujemy Monopoly na rodzinnym? Bo bardzo lubimy w nią grać, świetnie wspomaga samorozwój, finansowe myślenie itp. Przymierzamy się do gry w Cashflow, ale brakuje czasu, na tyle aby dzieciaki nie wchłonęły jej – dosłownie.

Oddaj głos: Strona Monopoly

PS: Mam nadzieję, że wkrótce wrócą tutaj tematy rodzinne.