W Akwarium Gdyńskim

Akwarium gdyńskie (Oceanarium)Zakup akwarium z rybkami okazał się niezwykłą atrakcją dla Kingi, dlatego też postanowiliśmy jej pokazać trochę więcej rybek. W pewną zimową niedzielę wybraliśmy się do Akwarium w Gdyni.

Wrażenie było niesamowite, my byliśmy już tam dobrych parę lat temu. Wiele się zmieniło, a zarazem dużo się  nie pamięta. Dla naszego malucha to było pierwsze spotkanie z podwodnym światem, małych dzieci zresztą tam nie brakowało. Dla najmłodszych przygotowane były specjalne wózki, by mogły siedząc wszystko dokładnie widzieć. Jest to miejsce, gdzie warto wybrać się z dzieckiem.

Kinga była zafascynowana morskimi stworzeniami, ale zdecydowanie najciekawsza była ośmiornica. Znacznie większa, o niezwykłych kształtach i do tego tak szybko potrafiła się przemieszczać.

Na miejscu jest też mała sala kinowa, sala mokra, gdzie można dotykać rybek, oraz sala twórczości (z kolorowankami z  rybkami, oraz różnorakim sprzętem do malowania). Dlatego też maluchy, jak również nieco większe dzieci na pewno nie będą się tam nudzić. Wszystkim więc taką wyprawę serdecznie polecamy.

Album zdjęć: Akwarium gdyńskie