Kamińscy – tu byliśmy

Podczas niedawnej rozmowy ze znajomym, zwrócił mi on uwagę, że odwiedziliśmy z Agnieszką mnóstwo miejsc. Byłem w szoku, bo uważałem do tej pory, że dość mało w ciągu roku ruszamy się poza stałe elementy wypadów (Gdańsk, Toruń, Kaszuby).

Postanowiłem celem uwidocznienia miejsc (chociaż można spojrzeć na albumy) stworzyć mapkę. Agnieszka podsunęła myśl, żeby legendę zrobić wg lat. W ten sposób powstała mapka „Kamińscy – tu byliśmy” wspólnych wypraw od początku znajomości, czyli Taize Hamburg, które miało miejsce na przełomie 2003 i 2004 roku.
Dzięki mapce można zobaczyć, że rocznik 2007 był rekordowy. Za to rok 2008 ratuje Wyprawa kwietniowa, bo później już przyszła na świat Kinga i nie ruszaliśmy się w nowe miejsca.
Przy okazji zauważyłem, że w Sieci brak zdjęć z Pragi, w najbliższym czasie powinien się pojawić zaległy album w Sieci. Postaramy się na bieżąco aktualizować mapę.


Wyświetl większą mapę
Legenda:
kropka niebieska – 2004 rok, kropka czerwona – 2005 rok, kropka zielona – 2006 rok, kropka jasny niebieski – 2007 rok, kropka żółty – 2008 rok